.:: | W3lcom3 to cS.darKk.pLayerS | ::.

Bine Ati venit pe cs.darkk.players

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

.:: | W3lcom3 to cS.darKk.pLayerS | ::.

Bine Ati venit pe cs.darkk.players

.:: | W3lcom3 to cS.darKk.pLayerS | ::.

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

.:: | Bin3 ati v3nit | ::.


4 participanți

    Sfat H@0!

    avatar
    Gun Jack
    -=nou venit==-
    -=nou venit==-


    masculin Numarul mesajelor : 2
    Data de inscriere : 10/03/2009

    Sfat H@0! Empty Sfat H@0!

    Mesaj Scris de Gun Jack Mar Mar 10, 2009 9:32 pm

    O scurta recapitulare a regulilor.


    1. Se da un singur restart dupa cel de inceput de harta!
    2. Harta nu se schimba decat printrun vot acesta danduse cu 5 minute inainte de expirarea timpului!
    3. se dau minim 3 harti la vot
    4. Nu se elibereaza loc pentru prieteni/rude etc.
    5. comanda
      de ban se aplica asupra unui jucator doar daca acesta este codat si
      doar dupa o urmarire in prealabil a jucatorului/poze etc.
    6. Nu se accepta limbajul vulgar se executa urmatoarele comenzi llama/ban pe termen de maxim 10 ore/kick
    7. Adminii nu se vor certa intre ei ( vor avea adminul suspendat)
    8. chatul intre admini se face doar cu amx_chat
    9. Orice ban se posteaaza pe forum!
    10. Nu abuzati de admin
    11. pentru schimbarea hartii adminii se vor consulta intre ei! cel cu rank mai mare va avea ultimul cuvant

    Vezi ce scrie aici H@0? Din cate am vazut io...pe tine te doare-n pix de lume..ca ai admin... am inteles ca si platesti pt server,mie nici nu-mi pasa. Da asta nu inseamna ca esti "imun" la reclamatii si etc.
    Is cateva reguli pe care nu le respecti.

    Lista --->>> : 2
    5
    6
    9
    10
    11

    Din cate stiu regulile au fost facute pt toti adminii...asa ca fa bine si respecta si tu lista asta ca dupa aia nu iti are nimeni treaba..si daca se ia careva de tine macar stii ca esti curat.

    Ai grija pe viitor ce faci...fyghet,moartea si dark angel cred ca ma cunosc destul de bine. Asa ca ei stiu de ce sunt in stare sa fac...da nici nu au vazut tot.

    PS: banurile nu se dau fara poze,demo,blind...etc Exclamation Exclamation Exclamation
    -=Dark*Angel=-
    -=Dark*Angel=-
    -=membu nou=-
    -=membu nou=-


    Numarul mesajelor : 30
    Data de inscriere : 19/12/2008

    Foaie de personaj
    puncte:
    Sfat H@0! Left_bar_bleue50/50Sfat H@0! Empty_bar_bleue  (50/50)

    Sfat H@0! Empty Re: Sfat H@0!

    Mesaj Scris de -=Dark*Angel=- Mar Mar 10, 2009 9:42 pm

    Sfat H@0! 2vrwl1ljpg
    Sfat H@0! 496in5u2b
    Daca ajunge -=GuN*JacK=- admin si nu numai admini si plyeri vati scos:))))))Am primit si yo ban azi asa de bun venit(recunosc lam injurat dar un degeaba)!!Admini aveti grija daca ajunge GuN admin jale o sa fie cu voi.........si asta e bn.....Il cunosc pe GunN binisor si joaca foarte bine!!H@O ai grija cu banurile si cu fitzele tale....FLACAU SUFERI DE ADMIN MA!!!

    Sfat H@0! Dxdddd
    Just4FuN KvR
    Just4FuN KvR
    -=nou venit==-
    -=nou venit==-


    masculin Numarul mesajelor : 10
    Varsta : 29
    Data de inscriere : 10/03/2009

    Sfat H@0! Empty Re: Sfat H@0!

    Mesaj Scris de Just4FuN KvR Mar Mar 10, 2009 11:22 pm

    Asa e dark angel...Wink) Speram k se rezolva cu admini din astia:)
    -=Mo@rtea=-
    -=Mo@rtea=-
    -=membu nou=-
    -=membu nou=-


    masculin Numarul mesajelor : 56
    Data de inscriere : 05/03/2009

    Sfat H@0! Empty Re: Sfat H@0!

    Mesaj Scris de -=Mo@rtea=- Mier Mar 11, 2009 4:40 am

    Se va rezolva KvR problema cu admini asculta ce zice -=Mo@rtea=- aici nu conteaza ca sunteti Owneri,Moderatori,administratori etc RESPECTATI REGULILE, iar daca nu le respectati va asumati raspunderea si se vor aplica MASURI in privinta asta sa nu credeti ca veti scapa nepedepsiti Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil !!!


    Deci H@0 vezi ca nu ejti u marele admin aici...si nici nu ma intereseaza ca platesti u servaru sau nu dar atat iti spun....Cat timp sunt eu owner pe servaru asta respecti regulile sau PLECI nu intereseaza ca ejti owner sau cine ejti u RESPECTA REGULILE...A si inca ceva (cat timp sunt owner pe servaru asta) sa nu te prind ca te iei de Gun*JacK sau de KvR fara motiv sau ca ai u GURITZA MARE, ca iti iau si ADMINUL iti dau si BAN si CENSURE.....Sper ca mam facut inteles....Si lasa figurile acasa ca nu ma impersionezi deloc sa sti....A era sa uit de ce i dadusi ban lu -=Dark*Angel=-??? Pt ce motiv si vreau sa treci banul la (Lista De Banuri) sa aflam si noi de ce iai dat BAN......A si uitasem sa te anunt e owner Dark*Angel Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad



    Sfat H@0! 123661929885602268

    Continut sponsorizat


    Sfat H@0! Empty Re: Sfat H@0!

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Vin Mai 03, 2024 2:07 am